Pomôžeme Vám zrealizovať Vašu predstavu o krajšom bývaní.

Máme viac ako 20 ročné skúsenosti s realizáciami interiérov na kľúč. Zrealizovali sme kompletné rekonštrukcie a dokončenie novostavieb stoviek bytov a domov hlavne v Bratislave a okolí. Naši profesionáli zhotovia kompletne murárske práce, elektroinštalácie, vodoinštalácie , klimatizačné rozvody, sadrokartóny, pokládky obkladov, pokládky podláh , úpravy stien a ďalšie práce tak, aby boli dodržané technologické postupy a vynikli všetky požadované detaily. Realizujeme tiež stavby rodinných domov a komplexné dokončovanie interiérov novostavieb na kľúč.

Služby realizujeme komplexne, vrátane návrhu interiérov kuchýň, kúpeľní a iných obytných miestností prostredníctvom nášho interiérového štúdia Interier48. Klientom dodávame sanitu, obklady, dlažby, zariaďovacie predmety, kuchynské linky, spotrebiče a nábytkové zostavy od profesionálnych výrobcov. V rámci zmien dispozície v jestvujúcich priestoroch môžete tiež využiť služby statika, ktorý po dohode vypracuje statický posudky pre rekonštrukcie a prestavby bytov, vykonávané našou firmou. Statický posudok je potrebný napr. pri prestavbe spojenej s rezaním panelov v byte a pod.

Napíšte nám

Vyplňte kontaktný formulár a my sa s vami spojíme najbližší pracovný deň. Alebo nás kontaktujte priamo, navštívte nás, zavolajte nám, napíšte email.

Meno je povinné

Priezvisko je povinné

E-mail uveďte v tvare meno@server.sk

Telefón uveďte v tvare +421 900 000 000

Pole je povinné

Niečo sa pokazilo

Ďakujeme za vašu správu. Bola odoslaná.