Sme profesionálne interiérové štúdio, ktoré ponúka náročným klientom návrhy, dodávky a realizácie kuchýň, kúpeľní a interiérov s maximálnym dôrazom na kvalitu, dizajn a realizáciu.

Spoločnosť Interiér 48 s.r.o. viac ako 20 rokov poskytuje služby svojim klientom. Vznik spoločnosti bol priamym vyústením pôsobenia našej firmy JUSKAL s.r.o v oblasti stavieb a rekonštrukcií. Požiadavky klientov na komplexné služby v tejto oblasti viedli k založeniu interiérového štúdia, ktoré poskytuje návrh a prípravu klientskych zmien v interiéroch, vrátane dodávky materiálov, zariadenia a stavebných realizácií.

V našom interiérovom štúdiu si vyberiete kompletné zariadenie interiéru: kuchynské linky na mieru, vstavané skrine, spotrebiče, drezy, batérie, svietidlá, obklady, dlažby, sanitu, dvere a zárubne, drevené a laminátové podlahy, sedačky, stoličky, stoly, doplnky, tapety a ďalšie. Dôležité pre nás je, aby klient dostal plnohodnotný servis počas celej doby spolupráce a aby finálny výsledok práce priniesol klientom pocit spokojnosti a nám zadosťučinenia.

Zoznam služieb

Interiérový dizajn a vizualizácie

Konzultácie s klientom

Obhliadka a zameranie

Dodávky nemeckých kuchýň, nábytkov na mieru, sanity, obkladov, podláh atď.

Posudenie zmien statikom

Realizácia Vášho interiéru s autorským dohľadom

Dodávky a montáže nábytkov na mieru

Doprava dodávkovými autami

Skladovanie - malé sklady