Opýtajte sa nás, čo je v súčasnosti najviac moderné a my vám radi poradíme. A nielen to, zaistíme návrh, vizualizáciu, zameranie aj realizáciu kuchyne spolu so stavebnou úpravou na mieru tak, aby celej rodine kuchyňa priniesla radosť z čistého dizajnu, vysokú kvalitu a funkčnosť v byte alebo dome.

Ponúkame špičkové nemecké kuchynské linky. U nás si vyberie každý, kto hľadá kvalitu a dlhoročné skúsenosti s kuchyňami. V strednom segmente ponúkame značky BLOCK kuchen a Schuller. V prémiovom segmente prestížnu luxusnú značku LEICHT a Next125 . Spracovanie všetkých kuchýň je na veľmi vysokej úrovni. Automatizované výrobné linky zabezpečujú absolútnu presnosť výroby.

Výber materiálov , vnútorných výbav a technických možností pri riešeniach každej kuchyne na mieru je neporovnateľný s akoukoľvek stolárskou výrobou. Realizácia kuchýň na mieru v spolupráci s dizajnérmi s mnohoročnými skúsenosťami pre vás bude znamenať konečne vytvorenie priestoru, kde budete pracovať a jesť s radosťou.

Certifikát CO Neutral Manufacturer

Na dosiahnutie klimaticky neutrálneho výrobného procesu je potrebné kompenzovať emisie CO2 v celom výrobnom reťazci. LEICHT to dosahuje implementáciou niekoľkých vlastných opatrení, ako aj podporou medzinárodných projektov na podporu výroby energie, ktorá je neutrálna z hľadiska klímy. | Certifikácia v súlade s pokynmi na ochranu klímy DGM (Nemecká asociácia kvalitného nábytku) |

Ocenenia

Nakonfigurujte si vlastnú kuchyňu pomocou online konfigurátoru od firmy Schüller

Katalógy na stiahnutie

Katalógy na stiahnutie

Napíšte nám

Vyplňte kontaktný formulár a my sa s vami spojíme najbližší pracovný deň. Alebo nás kontaktujte priamo, navštívte nás, zavolajte nám, napíšte email.

Meno je povinné

Priezvisko je povinné

E-mail uveďte v tvare meno@server.sk

Telefón uveďte v tvare +421 900 000 000

Pole je povinné

Niečo sa pokazilo

Ďakujeme za vašu správu. Bola odoslaná.