Opýtajte sa nás, čo je v súčasnosti najviac moderné a my vám radi poradíme. A nielen to, zaistíme realizáciu kuchyne na mieru celej rodine a samozrejme v duchu celkového designu bytu či domu.

Realizácia kuchyne na mieru sa vám vyplatí z mnohých uhlov pohľadu. S našou pomocou vybudujete ideálne kuchyne z pohľadu funkčného, ale taktiež z pohľadu jej designu. Ponúkame veľkú škálu rôznych farebných interiérových

návrhov, podľa posledných trendov a hlavne podľa vašich predstáv. Realizácia kuchýň na mieru pre vás bude znamenať konečne vytvorenie priestoru, kde budete pracovať a jesť s radosťou.

Certifikát CO Neutral Manufacturer

Na dosiahnutie klimaticky neutrálneho výrobného procesu je potrebné kompenzovať emisie CO2 v celom výrobnom reťazci. LEICHT to dosahuje implementáciou niekoľkých vlastných opatrení, ako aj podporou medzinárodných projektov na podporu výroby energie, ktorá je neutrálna z hľadiska klímy. | Certifikácia v súlade s pokynmi na ochranu klímy DGM (Nemecká asociácia kvalitného nábytku) |

Ocenenia

Napíšte nám

Vyplňte kontaktný formulár a my sa s vami spojíme najbližší pracovný deň. Alebo nás kontaktujte priamo, navštívte nás, zavolajte nám, napíšte email.

Meno je povinné

Priezvisko je povinné

E-mail uveďte v tvare meno@server.sk

Telefón uveďte v tvare +421 900 000 000

Pole je povinné

Niečo sa pokazilo

Ďakujeme za vašu správu. Bola odoslaná.