Kvalita sama – charakteristický prvok vašej kuchyne

Názov je program. BORA Pure je synonymom puristického dizajnu okresaného na absolútne minimum. Dokonale a decentne sa integruje do architektúry vašej kuchyne a je skutočnou dizajnovou lahôdkou. Umožňuje individuálne prispôsobenie. Pretože prívodná dýza digestora sa dá prispôsobiť vami želanej farbe. BORA Pure sa štandardne dodáva s čiernou prívodnou dýzou. Ak chcete svoju kuchyňu obliecť do nového farebného šatu, vyberte si z piatich ďalších dostupných odtieňov „sivobéžová“, „oranžová“, „červená“, „nefritovo zelená“ alebo „modrá“.

Systém dostupný ako variant s odvodom vzduchu a recirkuláciou vzduchu navyše presviedča nízkou výškou spotrebiča pod 20 centimetrov. V spodnej skrinke tak zostane zachovaný maximálny úložný priestor. Aj výmena filtra s aktívnym uhlím, ktorý sa stará o účinnú neutralizáciu zápachu v recirkulačnej prevádzke, je mimoriadne jednoduchá, pretože sa uskutočňuje jednoducho zhora cez prívodný otvor.

Katalógy na stiahnutie

Napíšte nám

Vyplňte kontaktný formulár a my sa s vami spojíme najbližší pracovný deň. Alebo nás kontaktujte priamo, navštívte nás, zavolajte nám, napíšte email.

Meno je povinné

Priezvisko je povinné

E-mail uveďte v tvare meno@server.sk

Telefón uveďte v tvare +421 900 000 000

Pole je povinné

Niečo sa pokazilo

Ďakujeme za vašu správu. Bola odoslaná.